Armotif Çelik Makina ve Metal TİC. A.Ş

ARMOTİF , Burhan, Şükrü, Ali ÖZEN kardeşler ve Muzaffer ALTUNTAŞ tarafından 1965 yılında, pirinç dekorasyon ve tornacılık üzerine faaliyet göstermek üzere Ankara,Ulus-Rüzgarlı Sokak' da kuruldu.

Daha sonra bir süre Ankara , Siteler' de pirinç civata üzerine faaliyet gösteren şirketimiz, 1972 yılında ARMOTİF Çelik Makina Metal Ticaret adıyla ve şimdiki faaliyet alanı olan hırdavat ve teknik malzeme satışı konusunda Ankara, Yeni Sanayi'deki yerinde faaliyetlerine devam etti.

1985 Yılında Yeni Sanayi, Demir cadde'de bulunan "Balverir Makina Ticaret A.Ş." bütün faaliyet ve altyapısıyla devir alındı. Bu deviralma , ARMOTİF için bir atılım ve yeni bir kurumsal yapıyı beraberinde getirdi. 1985 Yılından 2002 yılına kadar faaliyetlerini Ankara - Yenisanayi ve İstanbul - Karaköy merkezli olarak sürdürdü.

2002 Yılından buyana ise faaliyetlerini Ostim'de yürüten ARMOTİF, ağırlıklı olarak özel teknik hırdavat konusunda Orta Anadolu Bölgesi sanayisi içinde müşteri portföyü en geniş firmaların arasında olmanın onurunu taşımaktadır.

ARMOTİF olarak amacımız; Özel teknik hırdavat konusunda uzmanlaşarak, Fabrikaların, Teknik servis istasyonlarının ve Yeni kurulacak şantiyelerin paket olarak tüm hırdavat ihtiyaçlarını kaşılayabilmek, Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayan, son teknolojik gelişmeleri yansıtan kaliteli ürünler sunmak ve ARMOTİF 'i özel teknik hırdavat konusunda lider firma olarak geleceğe taşımaktır.

Firmamız bu amacın bir adımı olarak 2003 yılında ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesi almaya hak kazanmış ve sektöründeki İLK lerin arasında yer almıştır.

Sektöründe bir çok İLK e imza atmış olan ARMOTİF bunlara bir yenisini ekleyerek Teknik Hırdavat ve Kesici Takım konularında şu anda ziyaret ettiğiniz Türkiye'nin en geniş kapsamlı sitesini hayat geçirmiştir.

Yepyeni bir İLK te daha görüşmek dileğiyle...